Zriaďovatelia (12.6.2019)

ZoznamZoznam
Zobrazené 1-50 z 3958Predošlé Ďalšie
#IČO Názov Kód pre financovanie Ulica Číslo Obec (názov) Kraj Poznámka Stav (pozn) Stav Fin Eduid
199000008Okresný úrad KošiceKKEKomenského52Košice-SeverKE 11200002898
299000007Okresný úrad PrešovKPONámestie mieru3PrešovPO 11200002482
399000006Okresný úrad Banská BystricaKBBNám. Ľ. Štúra1Banská BystricaBB 11200001637
499000005Okresný úrad ŽilinaKZAVysokoškolákov8556/33BŽilinaZA 11200001571
599000004Okresný úrad NitraKNRŠtefánikova tr.69NitraNR 11200001031
699000003Okresný úrad TrenčínKTCHviezdoslavova3TrenčínTC 11200000837
799000002Okresný úrad TrnavaKTVKollárova8TrnavaTVrozh. 2016-17339/35529:2-10H0 z 23.8.201611200000521
899000001Okresný úrad BratislavaKBATomášikova46Bratislava-Nové MestoBArozh. 2016-10072/9450:2-10C0 z 1.3.201611200000128
990000324Tomáš ChadimS933Drieňová16940/1LBratislava-RužinovBAnástupca po 200000101 E. Chadimovej11200003951
1090000323Iveta AlfonzováS931Kollárova2134/3SenecBAnástupca po 200000266 Iveta Alfonzová, Alena Magdo11200003948
1190000322Mgr. Zuzana VargováS927Pozdišovce368PozdišovceKE 11200003944
1290000321Emília Vantarová, Dis.art.S9111. mája2058/10SninaPOrozh. 2018/659:11-10H0 z 29.5.2018 , S ZUŠ Komensk11200003927
1390000320Ivana MolčanyS910Kostolné námestie7KežmarokPOS MŠ Kušnierska brána 3, Kežmarok - nástupca po 2011200003926
1490000319Mgr. Vladimír ĎatelinkaS906Hodžova1489/39TrenčínTCSZUŠ Omšenie , nástupca po 200000117Elena Buranová11200003922
1590000318Doc. PaedDr. Oľga Račková, PhD.S900Hviezdoslavova335/5IlavaTCS CŠPP Farská 84/5, Ilava , rozh. 017-5374/37058:111200003916
1690000317Ing. Mgr. Marianna MereššováS881Plzenská2341/2DKošice-ZápadKEnástupca po 200003459 PhDr. Ľubomíra Gallová11200003896
1790000316Ing. Lucia Mihóková, PhD.S876Važecká4Košice-Nad jazeromKEnástupca po 200003543 PaedDr. Jana Mihóková , roz11200003891
1890000315Medzinárodná škola kvality (Quality Schools International)S568Karloveská2951/64Bratislava-Karlova VesBAspätne zaradený na základe listu ministra z 15. 8.10200003887
1990000314Igor KasalaS869Poštová16KapušanyPOS ZUŠ Hlavná 367/7, Kapušany , rozh. 2016-15017/4311200003883
2090000313Ing. Gabriel HlinkaS868Zimná889/5Stará ĽubovňaPOS CŠPP Levočská 1, Stará Ľubovňa , rozh. 2016-141811200003882
2190000312Mgr. Adriana PištejováS863Pekinská11Košice-Sídlisko ŤahanovceKENástupca po Mgr. art. Gabriela Holcerová , rozh. 211200003877
2290000311Jozef BačaS862Strakova228/5Bratislava-Staré MestoBAS ZŠ, Strečnianska 20, Bratislava, s vyujaz sloven10200003876
2390000310Eva HírešováS861Javorinská7265/2ATrenčínTCS ZUŠ Stromová 1, Trenčín , rozh. 2016-15115/3458230200003875
2490000309Mgr. Lucia PribullováS844Močiarna2113/13Veľký ŠarišPOS ZŠ, Pod Kalváriou 36, Prešov , rozh. 2016-13779/11200003857
2590000308PaedDr. Katarína ĎorkováS836Hlavná53Košice-Staré MestoKESCŠPP Košice, Pribinova 8 , rozh. 2016-10075/2529211200003853
2690000307Daniel JašekS8341. mája192/57PodhradieZArozh. 2016-10900/14963:4-100B z 6.4.2016 nástupca11200003852
2790000305Prof. Boris Lenko, ArtD.S831Štepnice15Slovenský GrobBAS ZUŠ Školská 11, Slovenský Grob , rozh. 2016-866811200003849
2890000304Ing. Veronika OndováS835Kaluža712KalužaKES ZŠ pre žiakov s autizmom, klokočov 65 , rozh. 2011200003847
2990000303PhDr. Veronika BisakiS829Bajzova10Bratislava-RužinovBArozh. 2016-11626/9237:1 -100B z 29.2.2016po PROFKR11200003845
3090000302Mgr. Ján ZuberecS826Konevova3929/1MartinZAnástupca po 90000071 - Mgr. Šárka Zubercová , Mar11200003840
3190000301Veronika AmbrozováS823Liptovská2112/1RužomberokZAnástupca po 90000163 - Zuzana Lauková11200003838
3290000300PaedDr. Ľubomíra KučkováS818Ružová31LevočaPOnástupca po 9000028411200003835
3390000299Mgr. Iveta BarkováS840Fándlyho1638/11SenecBAS ZŠ, Kysucká 14, Senec11200003833
3490000298Mgr. Jana JánošováS813Dubie123Kysucké Nové MestoZASZUŠ Skalka 34, Lietavská Lúčka11200003820
3590000297Ing. Ivana LičkováS804Osloboditeľov1249/9Turčianske TepliceZAnástupca po 9000021111200003815
3690000296Ing. Artúr BergendiS802Lužná2327/47ŠaľaNRSMŠ Feketeháayho 1961, Šaľa11200003809
3790000295Mgr. Vanda KosorínováS800Lesná5757/10Rimavská SobotaBBSZŠ Magán Alapiskola, K. Mikszátha 1, RS11200003806
3890000294Ing. Stanislav HarčaríkS777Royova19APrešovPOS špec.ZŠ, Bernolákova 21, Prešov11200003795
3990000293Mgr. art. Alena Adamíková, ArtD.S821Hlavná514/28Nová DedinkaBAS ZUŠ Hlavná 513/30, Nová Dedinka11200003794
4090000292Mgr. Balász DeákS751Trstice1258TrsticeTVnástupca po 9000025211200003781
4190000291Ing. Stanislav NovýS750Zvolenská1777/3ŽilinaZAnástupca/dedič po 9000008111200003780
4290000290Miroslav MuntágS792Pod hájom1088/53Dubnica nad VáhomTCS ZUŠ Vážska 399, Ladce11200003776
4390000289PaedDr. Dušana FlórováS768Partizánska482/91UhrovecTCSMŠ Horné Naštice11200003768
4490000288Ing. Andrej Sýkora, PhD.S790Študentská1688/10ZvolenBBS ZUŠ, Nám. Š.M.Daxnera 1723, Rim. Sobota11200003764
4590000287Ing. Marek Gmitro Mirka Nešpora7PrešovPOS ŠJ, Pod Kalváriou 50, Prešov50200003761
4690000286Mgr. Alexandra Trošoková Ludvíka Svobodu2604/51PopradPOS CPPPP, Cintorínska 393, Huncovce30200003760
4790000285Erika KráľováS760Štefánikova267/18NámestovoZASMŠ Bernolákova 379, Námestovo11200003757
4890000284Mgr. Nikolaj KučkaS752Ružová31LevočaPOS ZŠ, Kláštorná 37, Levoča30200003750
4990000283Ing. Mgr. Michaela MoyzesováS365Púpavová34Bratislava-Karlova VesBA 11200000122
5090000282Mgr. Stanislava SkladanáS705Rázusova95BreznoBBSZUŠ Polomka - prevzaté po obci11200003740
Zobrazené 1-50 z 3958Predošlé Ďalšie